Кривой Рог новости
Проходить реконструкція магістралі - вулиці Кремлівська
26.07.2011 08:59 | Общество

Проходить реконструкція магістралі - вулиці Кремлівська

У Кривому Розі тривають дорожньо-будівельні роботи по розширенню однієї з центральних магістралей міста - вулиці Кремлівська. У районі автомобільної розв'язки "Піонер" стане ширшою на 18 метрів і значно поліпшить умови руху для автомобілістів.

Як повідомляє начальник ділянки Сергій Сопко:  "Етап підготовчих робіт практично завершується - виконані відсипання шлаком і планування ремонтної дільниці дороги. Відсьогодні приступаємо до укладання асфальту."

Роботи з капітального ремонту Кремлівської ведуться підприємством ТОВ "Весташляхбуд" вже протягом місяця. "Перш за все стояло завдання прибрати "зелену смугу" - газон посередині вулиці, який поділяв автостраду на ділянці від вулиці Товстоновського до вулиці Ігнатьєва на дві частини. Це вже виконано, як і підготовка грунту для укладання бетону та асфальту. До речі, на даному об'єкті передбачено укласти 6 тис. кв. м асфальтного покриття." - розповів Сопко.

Капітальний ремонт Кремлівської ускладнюється ще й великою кількістю різноманітних комунікацій на цій ділянці траси. Тому разом з дорожниками працюють фахівці міськводоканалу, "Тепломереж", "Криворіжгазу" і Криворізьких електромереж. Темпи робіт у червні були дещо знижені через рясні дощі, що втім не завадило дорожникам укласти майже 3 000 кубометрів щебеню, попередньо забравши стільки ж грунту.

На даний момент на ділянці дороги сконцентровано безліч техніки - самоскиди, грейдери, інші спецмашини, включаючи 20-тонний асфальтоукладочного каток. Технологія укладання стандартна, перевірена часом. За графіком роботи повинні завершитися до кінця серпня - до Дня незалежності України. Після капремонту дорога буде мати 8 смуг, що назавжди позбавить автомобілістів від заторів на цій ділянці.

Такіж роботи цього року заплановано провести і по вулиці Симбирцева. З єдиною різницею - зелена смуга посеред вулиці там ліквідовуватися не буде, а проїжджа частина збільшиться за світло розширення краю дороги.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация