Кривой Рог новости
Дніпропетровські профілакторії та лікарні активно ремонтують до зими
26.07.2011 16:51 | Здоровье

Дніпропетровські профілакторії та лікарні активно ремонтують до зими

Як повідомляє управління преси та інформації облдержадміністраціїНа підготовку лікувально-профілактичних закладів Дніпропетровської області до осінньо-зимового періоду, зокрема на реконструкцію і капітальний ремонт, передбачено 18,7 млн. грн. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Вілкул під час селекторної наради з міськими головами та головами райдержадміністрацій.

Зараз тривають ремонтно-будівельні роботи на 118 об'єктах охорони здоров'я. Це ремонт котелень, зовнішніх та внутрішніх мереж опалення, холодного і гарячого водопостачання, водовідведення, ремонт і заміна покрівель.

Станом на 25 липня 2011 року в роботі в осінньо-зимовий період у Дніпропетровській підготовлено 596 або 70% лікувально-профілактичних установ.

Олександр Вілкул поставив завдання керівникам міст і районів забезпечити підготовку житлових будинків, закладів освіти, охорони здоров'я, соціально-культурної сфери до роботи в осінньо-зимовий період у встановлені терміни. Також до 15 вересня повинні бути завершені всі роботи з підготовки до осінньо-зимового періоду.

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация