Кривой Рог новости
В Кривому Розі проводять акцію допомоги першокласнику
27.07.2011 09:53 | Образование

В Кривому Розі проводять акцію допомоги першокласнику

Акція "Дай руку першокласнику" проводитиметься в Кривому Розі за ініціативою Міністерства освіти і науки України. Її мета - допомогти малюкам адаптуватися в школі.

На сайті Міністерства освіти будуть дані рекомендації, тільки тоді ми можемо докладно розповісти про те, в чому полягає ця акція, зазначають методисти.

Між тим, у методичному центрі припускають, що акція буде спрямована на створення сприятливих умов для адаптації дитини, яка починає навчання в 1 класі.

З огляду на те, що не всі діти відвідують дитячі дошкільні заклади, їм важко буває в школі. Сьогодні дітей у школах навчають за новими методиками, і особлива увага приділяється розвитку характеру учня, - кажуть у криворізькому інноваційно-методичному центрі.

Перед початком навчального року всі методичні рекомендації з проведення акції «Дай руку першокласнику!» Будуть передані до навчальних закладів.

До слова, до участі в акції "Дай руку, першокласнику!" МОН закликає залучити місцеві органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємців, громадськість, меценатів і спонсорів.

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация