Кривой Рог новости
Ліфти Кривого Рога потребують модернізації та заміни
27.07.2011 09:56 | Власть

Ліфти Кривого Рога потребують модернізації та заміни

З 2007 року в Кривому Розі діє програма модернізації та заміни ліфтів експлуатуються у житловому фонді комунальної власності міста на 2007 - 2011 роки. З початку введення в дію цієї програми проведено експертне обстеження 177 ліфтів (11% від кількості ліфтів, які відпрацювали встановлений термін). В даний час експертні обстеження проводяться і до кінця року буде проведено ще 111 обстежень ліфтів. Про це повідомляє Криворізьке гірничопромислове територіальне управління Держгірпромнагляду.

Однак, результати обстежень та перевірок технічного стану та умов експлуатації ліфтів показують, що програма розвитку ліфтового парку не виконується. Зокрема, 225 ліфтів у житлових будинках експлуатуються без диспетчерських систем двостороннього зв'язку з диспетчерським пунктом; незадовільний стан купе і дверей кабін, кнопок виклику; посадкові майданчики не освітлюються; забезпеченість запасними частинами на низькому рівні.

На сьогодні потребують заміни близько 150 ліфтів, модернізації - 360 ліфтів, капітальних ремонтів - 980 ліфтів. Незадовільна ситуація з ліфтовим обладнанням в медичних та освітніх установах.

Питання про технічний стан і дотримання умов безпечної експлуатації ліфтового фонду криворізького регіону виносилося на розгляд Дніпропетровської обласної ради з питань безпечної життєдіяльності населення, яке прийняло рішення попередити керівників житлово-комунальних підприємств про персональну відповідальність за неналежне утримання ліфтового господарства.

Для довідки. У Криворізької державної інспекції промислової безпеки та охорони праці на виробництвах підвищеної небезпеки зареєстровано 3369 ліфтів. У житловому фонді всіх форм власності міста Кривого Рогу експлуатується 3059 ліфтів.

У першому півріччі поточного року інспекторами Криворізького теруправління проведено 39 обстежень ліфтів, виявлено 198 порушень, в 52 випадках заборонялась експлуатація ліфтів, 39 особи притягнуто до адміністративної відповідальності.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация