Кривой Рог новости
Криворізький кінофестиваль відкриває новий сезон 2011 року
28.07.2011 09:26 | Культура

Криворізький кінофестиваль відкриває новий сезон 2011 року

За інформацією оргкомітета фестивалю "Кіно під зірками", в ролі яких виступають дирекція та профком ПАТ "ПівнГЗК" разом з радою по роботі з молоддю підприємства, поборотися за його призи вже зараз готові понад 60 режисерів-аматорів з чотирьох країн.

Для участі у фестивалі приймаються 15-хвилинні фільми в п'яти різних номінаціях: документальний фільм, альтернативне кіно, музичний кліп, ігровий фільм та анімація. Продемонструвати свою творчість може кожен, хто вважає себе нерозкритим талантом, що володіє власним поглядом і баченням світу, і вміє це бачення передати за допомогою відеокамери.

Як пояснили самі організатори, мета заходу - стимулювати творче самовираження в середовищі талановитої молоді та підняти культуру кіно в Кривбасі на якісно новий рівень.

Оскільки "Дубль-2" це вже другий фестиваль в форматі "Кіно під зірками" (перший дубль відбувся в серпні минулого року), то його популярність і географія беруть участь у конкурсі робіт дуже розширилася. Якщо в 2010 році журі фестивалю було відібрано для перегляду всього 45 робіт, то на сьогоднішній день в його "скарбничці" вже 75 фільмів. А процес ще триває - на фестиваль можна надсилати кіно аж до 1 серпня. Автори в основному з України та Росії, Білорусії, але є навіть далека Португалія.

Сам фестиваль буде проведений урочисто і красиво в 8 по 10 вересня в ДК ПівнГЗК. Переможцям будуть вручені пам'ятні статуетки Криворізького кінофестивалю. Про грошову винагороду поки інформації немає. Якщо це і відбудеться, стверджують організатори "Кіно під зірками", то стане приємним сюрпризом для переможця.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация