Кривой Рог новости
В кривому Розі з'явиться 8 обладнаних спортивних майданчиків
28.07.2011 10:06 | Спорт

В кривому Розі з'явиться 8 обладнаних спортивних майданчиків

Як розповів на зустрічі з журналістами мер Кривого Рогу Юрій Вілкул, в поточному році в нашому місті додатково виділено 780 тисяч гривень на придбання відповідає всім світовим вимоги інвентарю для 8 спортивних майданчиків.

- Всього таких майданчиків буде обладнане 38 і користуватися ними зможуть безкоштовно всі жителі нашого міста, - зазначив міський голова.

Що стосується підготовки до нового навчального року, то Юрій Вілкул заявив, що це питання він тримає під особливим контролем.

В даний час всі заплановані ремонти в школах йдуть за графіком і до першого вересня будуть завершені. Якщо говорити про капітальні ремонти шкіл, то на них також направлені додаткові кошти - майже мільйон гривень (980 тис.). Зокрема на 52-у, 27-ю, 111-ю і 4-у школи.
    
Істотно - на 42% (з 3,5 до 5 гривень) будуть збільшені витрати на харчування дітей у школах, а для пільгових категорій - з 4,5 до 6 гривень, або майже на 35%. На ці цілі додатково буде направлено 2 мільйони гривень.
 
Також, за словами міського голови, перед місцевою владою стоїть завдання до 1 вересня підготувати спортивні майданчики, проінспектувати наявність переходів і світлофорів, навести порядок з продажем алкогольних та тютюнових виробів поблизу шкіл, закупити, де це потрібно, сучасне програмне забезпечення.

На всі ці цілі в бюджеті заплановано необхідні кошти.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация