Кривой Рог новости
Спортсмен з Кривого Рогу посів друге місце з російського більярду
29.07.2011 09:23 | Спорт

Спортсмен з Кривого Рогу посів друге місце з російського більярду

21-24 липня в Донецьку проходив турнір з російського більярду пам'яті Г. Островського, в якому брали участь 50 найсильніших спортсменів України - Артур Півченко, Кулик Костянтин, Павенко Іван, Бедевка Олександр. Росію представляли Муравйов Олександр, Шошин Олексій, Киргизстан - Нетеса Антон.

У боротьбу за медалі втрутився молодий перспективний спортсмен з Кривого Рогу Владислав Косогов, що представляв більярдний клуб "Абрикос". Упевнені перемоги над росіянином Шошин (5:3), абсолютним чемпіоном Україні 2009р. Куликом (5:2) і чемпіоном Україні 2010р. Бедевкой (5:3) - і Влад у фіналі.

Для Косогова це перша гра у фіналі турніру такого рівня. Суперник - обалдатель кубка Європи, майстер спорту Артур Півченко. І хоча фінальний рахунок 6:2 був на користь більш досвідченого суперника, для криворізького спортсмена друге місце - безумовний успіх.

У планах у спортсмена - взяти участь у брати участь в чемпіонаті світу серед юніорів, який пройде у вересні в Казані (Росія), а також пройти відбіркові турніри для участі в чемпіонаті світу серед дорослих, який відбудеться в жовтні.

Подяка за допомогу в підготовці змагань спортсмен і його наставник висловлюють більярдного клубу "Абрикос" і особисто Карапетяну Артуру Самсонович, за фінансову підтримку - депутату міської ради від Партії Регіонів Колеснику Миколі Юрійовичу.

Молодий криворізький більярдист завоював "срібло" на турнірі пам'яті Г. Островського

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация