Кривой Рог новости
В Кривому Розі збиткові ЖЕО закриють
29.07.2011 10:11 | Власть

В Кривому Розі збиткові ЖЕО закриють

Піти на серйозний крок ліквідації нерентабельних ЖЕО, за словами мера Юрія Вілкула, міську владу змушують тотальні неплатежі населення за житлово-комунальні послуги, що надаються міськими ЖЕО.

Про це міський голова Кривого Рогу заявив на останньому засіданні міськвиконкому, де розглядалося питання про заборгованість населення за спожиті комунальні послуги. При цьому Юрій Вілкул послався на слова нового міністра ЖКГ України Юрія Хіврича про те, що комунальникам необхідно переходити на економічні основи роботи з населенням, мешканцями будинків.

«Якщо люди не бажають платити за житлово-комунальні послуги та посереднику - комунальному закладу - неможливо працювати, то його треба ліквідувати. І нехай за послугами мешканці звертаються чи то до створеного замість нього приватному ЖЕО, чи то ще кудись. Якщо не влаштовують послуги ЖЕО - розривайте контракти, нехай мешканці будинків самі беруть на себе ці послуги, безпосередньо з постачальниками - і з теплопостачання, і з водопостачання. Якщо не платять, то ми не бачимо іншого виходу!», - Сказав міський голова.

«Давайте переходити на приватні форми - так буде всім простіше. Нехай мешканці міста отримують послуги там, де хочуть, і так, як вони вважають за потрібне», - підкреслив міський голова.

Мер дав на засіданні усне розпорядження апарату виконкому та управлінню житлово-комунального господарства міста підготувати спеціальне Положення про закриття нерентабельних ЖЕО, і розробити умови для створення замість них приватних структур з надання комунальних послуг мешканцям багатоквартирних будинків.

Також Юрій Вілкул наголосив, що незважаючи на величезні борги, підготовка житлово-комунального господарства міста до наступного опалювального сезону йде в повній відповідності з наміченим графіком. «Але якими зусиллями!» - Підкреслив він.

Нагадаємо, що напередодні мер Кривого Рогу пообіцяв відрізати від міських комунальних мереж будинку, де заборгованість по платежах буде перевищувати 3-5%.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация