Кривой Рог новости
На Дніпропетровщині вступна компанія проходить успішно
29.07.2011 17:02 | Образование

На Дніпропетровщині вступна компанія проходить успішно

Зовсім недавно губернатор Олександр Вілкул провів засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Дніпропетровської області. На засіданні були розглянуті питання про хід вступної кампанії в області.

Глава області відзначив, що цього року випускників шкіл на третину менше, ніж торік. Адже позначається демографічний спад 1994-95 років. Тому цього року розгорнулася конкурентна боротьба між вузами за студентами.

«І ця боротьба з кожним роком буде тільки посилюватися, виходити за регіональні, національні і навіть загальноєвропейські рамки і все більше набувати глобальний, загальносвітовий характер. І в цій боротьбі вистоять ті вузи, які мають більш майстерний менеджмент. Вистоять ті вузи, які зуміють мобілізувати всі необхідні ресурси, провести адекватну маркетинг ринку праці та впровадити адекватну профорієнтацію », - підкреслив губернатор. Важливим елементом поліпшення менеджменту ВНЗ регіону є вдосконалення вступної кампанії.

Члени Ради також обговорили конкурсну ситуацію у вузах області та прийом документів у системі «Електронне надходження». Також увагу загострили на питанні про прийом до вузів абітурієнтів пільгових категорій. Був зроблений акцент на прийом абітурієнтів на технічні спеціальності. Тут, мова йшла про замовлення відповідних фахівців підприємствами та установами регіону.

«Обласна влада щодня моніторять цьогорічну вступну кампанію. Ми чітко відстежуємо і аналізуємо ситуацію. Вступна кампанія йде за графіком і незабаром завершується. Успіхом є те, що завдяки новій системі прийому документів фактично повністю зникли черги в приймальних комісіях вузів області », - сказав Олександр Вілкул.
Він повідомив, що з 11,5 тис. випускників 11-х класів області понад 10 тис. подали документи на вступ до вузів області. «Це в черговий раз підтверджує високий престиж вузу Дніпропетровщини», - підкреслив губернатор.

Губернатор поставив завдання перед керівниками вузів у чіткій відповідності до чинного законодавства у відведені терміни оприлюднити списки абітурієнтів, за результатами вступної кампанії рекомендовані до зарахування на навчання за держзамовленням. А вже 10 серпня всі ректори повинні опублікувати накази про зарахування абітурієнтів на бюджетну форму навчання.

«Обласна влада реалізують проект« Нової Дніпропетровщині - новий стандарт освіти ». У рамках проекту перед нами стоїть завдання - максимально вибудувати систему освіти під потреби регіональної економіки та впровадити ланцюжок «школа - ВНЗ - перше робоче місце». Наша мета - забезпечити якісний стійке зростання регіональної економіки в рамках соціально-економічного розвитку регіону. А це можливо тільки при наявності висококваліфікованих кадрів у всіх сферах життєдіяльності », - сказав Олександр Вілкул.

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация