Кривой Рог новости
Азаров обіцяє підвищення зарплати медикам
30.07.2011 16:48 | Политика

Азаров обіцяє підвищення зарплати медикам

Як заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров в Севастополі. Кабінет міністрів Україна постарається ще до кінця року прийняти кілька рішень, що дозволяють підняти рівень заробітної плати.

Відповідаючи на питання, «що зміниться в житті медсестер, які отримують від 900 до 1000 гривень?», Азаров сказав: «Обов'язково зміниться, і зарплата буде підвищуватися. Я знаю цю тему. Медики скаржаться, що вони, відстали (у рівні зарплати) наприклад, від педагогів, яким встановлено цілий ряд надбавок ».

«Зараз будемо думати, як усунути цю диспропорцію. Може, ви знаєте, ми на засіданні уряду ухвалили рішення пересунути термін чергового підвищення заробітної плати в бюджетній сфері з 1 жовтня на 1 вересня. І постараємося ще до кінця року кілька зробити таких рішень, які дозволять підняти рівень заробітної плати », - сказав Азаров і додав:« Особливо самим низько оплачуваною. Наприклад, без медсестри неможливо виходити хворого. Хірург чудово зробить операцію, але щоб важко хворого виходити, безумовно, потрібна праця медсестри ».

Але, як продовжив глава уряду, «ви знаєте, я завжди кажу те, що є реально. Все буде залежати від того, як буде розвиватися наша економіка. Не можна людям казки розповідати. Вже стільки понарассказивалі, якби все здійснилося, що розповідали на виборах там, і так далі, вже давно мали б жити при комунізмі. І в результаті люди не вірять. І тому кричать (під час підходу до преси з вікна одного з корпусів 1-ї міської лікарні хтось вигукнув слово «ганьба» - ред). Пообіцяли щось. а от давайте краще щось будемо реально робити ».

Азаров ще раз підкреслив: «Все буде залежати від того, як ми швидко зможемо подолати той тяжку кризу, який був у країні в 2008 і 2009 році. Вийти на нормальні темпи розвитку, і від цього буде залежати, наскільки ми зможемо швидко збільшувати доходи наших людей ». За твердженням голови КМУ, «уряд всі сили спрямовує на вирішення цього завдання».

На думку Азарова, «дуже важливо, щоб збільшення доходів людей не спровокувало зростання цін. Адже так? »Тому, як сказав він,« має бути все пропорційно: збільшується обсяг товарів, що виробляються, і відповідно до цього збільшується заробітна плата. А тоді ціни - стабільні. Чому ми зараз так займаємося сільським господарством, овочами, на розвиток тваринництва держава зараз буде серйозні гроші виділяти ?.». Тому що, підкреслив Азаров, «перш за все, зростання доходів населення матиме однаковий

Добавить коментарий
Похожие новости
DDos-атака хостингу ОПОРА
29.10.2012 14:06 | Политика
DDos-атака хостингу ОПОРА
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация