Кривой Рог новости
В Україну в зв'язку з аварією на шахті перевірять всі копри
31.07.2011 23:30 | Власть

В Україну в зв'язку з аварією на шахті перевірять всі копри

Обстеження всіх копрів, копрових будівель і споруд, які діють в даний момент на території Україні, проведуть у двомісячний термін, повідомив перший заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Ігор Попович.

"Підписаним наказом спільно між двома міністерствами - Міністерством енергетики та вугільної промисловості та Міністерством надзвичайних ситуацій - поставлено завдання у двомісячний термін провести обстеження всіх копрів, копрових будівель і споруд, які діють в даний момент на території Україні. За участю інститутів і за участю працівників міністерств ", - цитує слова І. Поповича прес-служба Донецької облдержадміністрації.

Говорячи про подальшу роботу шахти ім.Бажанова (Макіївка, Донецька область), в результаті аварії на якій загинуло 11 людей, перший заступник міністра відзначив, що частина працівників шахти буде задіяна на збереженні життєдіяльності підприємства.

При цьому розглядається варіант роботи підприємства з видобутку в меншому обсязі, використовуючи інші напрямки. Частково люди будуть працевлаштовані на інших підприємствах, підкреслив він.

Крім того, І. Попович сказав: "За попередньою інформацією, яку ми пропрацювали, можливість буде всіх людей, які тут зайняті, працевлаштувати саме на підприємствах" Макіїввугілля ". Є недокомплект в даному ДП по людях, тому практично всіх зможемо працевлаштувати і зайняти роботою корисною для підприємства ".

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация