Кривой Рог новости
Курс євро стабільний, а доллар в продажі за мінімальним курсом
31.07.2011 23:34 | Экономика

Курс євро стабільний, а доллар в продажі за мінімальним курсом

Курси японської ієни і швейцарського франка до долара США перебувають у рекордних максимумів у ході торгів у п'ятницю через нездатність американських політиків досягти компромісу з питання підвищення ліміту держборгу, що загрожує країні технічним дефолтом вже 2 серпня, повідомляє агентство Bloomberg.

Японська єна до 9:06 МСК у п'ятницю зміцнилася до позначки 77,513 ієни за долар проти 77,674 ієни за долар за підсумками торгів у четвер. Раніше в ході сесії в п'ятницю курс японської нацвалюти в парі з доларом піднімався до 77,48 ієни - максимуму з 17 березня, коли був зафіксований рекорд вартості ієни в післявоєнний період (76,25 єна за долар).

Євро в парі з японською нацвалютою торгувався на рівні 111,09 ієни в порівнянні з 111,34 ієни за підсумками торгів 28 липня.

Курс євро вранці в п'ятницю практично не змінився до долара і склав $ 1,4332 порівняно з $ 1,4334 на закриття торгів у Нью-Йорку днем ​​раніше.

Швейцарський франк піднявся до 79,99 сантима за долар проти 80,12 сантима в четвер. Напередодні курс швейцарської валюти піднімався до історичного максимуму в 79,9 сантима за долар.

У четвер Палата представників Конгресу США, всупереч початковим планам, не стала голосувати по законопроекту про скорочення бюджетних витрат, який пропонував спікер Джон Бейнер, оскільки законопроект викликав протидію з боку консервативних республіканців. Проте підтримки не має і конкуруючий законопроект, розроблений сенатором-демократом Гарі Рейдом. Дві партії як і раніше не можуть прийти до угоди.

"Кінця спорах навколо американського держборгу не передбачається, - відзначає аналітик Tokyo Forex & Ueda Harlow Масанобу Ісікава. - Це шкідливо для апетиту до ризику. Валюти" тихої гавані ", такі як франк та ієна, швидше за все, будуть користуватися попитом".

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация