Кривой Рог новости
Хакери зламали сайт Національного інституту стратегічних досліджень (НІСД) при президентові України
01.08.2011 15:23 | Криминал

Хакери зламали сайт Національного інституту стратегічних досліджень (НІСД) при президентові України

Вчора невідомі зламали офіційний сайт Національного інституту стратегічних досліджень (НІСД) при президентові України. При спробі користувачів увійти на сайт відкривалася сторінка з фотографією салютують чоловіки в масці і бронежилеті, під якою містилася напис англійською мовою: "Спочивай з миром, Енвер Зімбері. Ти - герой, тобою пишаються всі албанці. Косово - республіка. Косово - частина Албанії. Трахни місію EULEX - вони просто пид. и ". І підпис: "Хакери республіки Косово". Нижче була розташована ще один напис: "Я люблю Косово, я помру за це - ми всі помремо за Мітровіцу, не забудьте!". Про це повідомляє Комерсант-Україна.

Як відомо, поліцейський Енвер Зімбері був убитий пострілом в голову в ніч на 26 липня під час протестів сербського населення в місцях їх компактного проживання на півночі Косово, де, зокрема, знаходиться Мітровіца. Акції були викликані розпочатої напередодні косовським спецназом спробою захопити КПП "Ярині" і "Брняк", які розташовані в цьому районі і контролюються миротворцями та представниками EULEX - спеціальної місії верховенства права Євросоюзу в Косово. Рішення про захоплення двох КПП було прийнято після того, як EULEX проігнорувала заборону уряду Косова на ввезення товарів з Сербії.

Директор НІСД Андрій Єрмолаєв вчора не пов'язував злом сайту інституту з його діяльністю.

"З якими-небудь заявами щодо ситуації в Косово ми не виступали, - зазначив Єрмолаєв. - Подібними діями хакери намагаються викликати резонанс серед світової громадськості, тому об'єктами атак найчастіше стають сайти державних установ та експертних організацій". На його думку, сайт НІСД був атакований, оскільки до цього вже перебував у хакерській базі даних.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация