Кривой Рог новости
Мер Києва Леонід Черновецький уже багато років є громадянином Ізраїлю!
02.08.2011 10:40 | Власть

Мер Києва Леонід Черновецький уже багато років є громадянином Ізраїлю!

Згідно з інформацією, що міститься в базі даних МВС Ізраїлю, Леонід Черновецький та його дружина Аліна Айвазова репатріювалися в Ізраїль 5 жовтня 1994 року.

Обидва мають стандартні ізраїльські посвідчення особистості. За даними на липень поточного року, Черновецький прописаний на одній з вулиць Північного Тель-Авіва.

Як пояснило джерело в компетентних органах, Леонід Черновецький репатріювався до Ізраїлю в повній відповідності з Законом про повернення, тому що його батько Михайло Ілліч Черновецький мав єврейське коріння.

З публікацій і виступів самого київського мера відомо, що той був офіцером радянської армії, інвалідом війни, закінчив юридичний факультет в Харкові. Він розлучився з дружиною незабаром після народження сина, і Леоніда Черновецького виховував вітчим.

У будь-якому випадку, відповідно до Закону про повернення, він мав право на репатріацію. Відповідно, Черновецький балотувався на пост президента України (2004), був обраний мером (2006) і був депутатом Верховної Ради вже будучи ізраїльським громадянином.

Протягом останнього року Леонід Черновецький майже не з'являвся на робочому місці, і в листопаді був знятий президентом Януковичем з посади голови міської адміністрації, зберігши при цьому пост мера. Він продовжує підписувати рішення Київради.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация