Кривой Рог новости
У Кривому Розі за підтримки Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» створюється новий дитячий будинок сімейного типу.
02.08.2011 16:15 | Общество

У Кривому Розі за підтримки Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» створюється новий дитячий будинок сімейного типу.

Як зазначається в повідомленні прес-служби Фонду, сім'я СОКОЛЕНКО, в якій виховуються 6 дітей, з них 4 приймалень, переїде в новий просторий будинок, куплений за рахунок Фонду. На базі цієї сім'ї з урахуванням нових умов, а це - житлова площа 132,6 кв.м., загальна площа 181,8 кв.м., 6 житлових кімнат, ділянка - 13 соток, сад, велике подвір'я, поблизу лікарня, дитячий сад, школа - буде створено дитячий будинок сімейного типу.

На черзі в рамках меморандуму про розвиток сімейних форм виховання в Дніпропетровській області, який був підписаний у травні Фондом Ріната Ахметова «Розвиток України» та обласною держадміністрацією, - створення ще двох дитячих будинків сімейного типу.

Також спільно з облдержадміністрацією, громадськими організаціями, незалежними експертами, представниками державних органів Фонд розробив для області стратегію реформування інтернатних закладів. Інформація про всіх дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, але підлягають усиновленню, з області вже розміщена на порталі фонду з усиновлення http://sirotstvy.net.

Як відзначили також у Фонді, Дніпропетровська область стала першою в Україну областю, що підписала меморандум про співпрацю в рамках програми Фонду «Сирітству - ні!». У цьому регіоні проводиться активна робота щодо розвитку сімейних форм виховання - дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей. В даний час в області функціонує 42 дитячих будинки сімейного типу та 255 прийомних сімей, де виховуються 724 дитини.

У 2009 році в ДБСТ та прийомних сім'ях виховувалося 6,1% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, від їх загальної кількості. У 2010 році цей показник виріс до 7,2%.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация