Кривой Рог новости
ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» запустив програму навчання для керівників
03.08.2011 15:52 | Бизнес

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» запустив програму навчання для керівників

У ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» запущена програма розвитку середнього та старшого менеджменту «Навігатор для керівників». Комплексна програма буде давати великі знання у сфері фінансів, проектного менеджменту, операційних поліпшень, стратегії ланцюжка поставок та інших областей. Крім того, проект спрямований на вдосконалення навичок управління бізнесом і управління командою, підвищення особистої ефективності та міжфункціональних співробітництва. Учасниками дворічної програми навчання стануть понад 400 керівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» середнього та старшого рівнів, а також талановиті співробітники підприємства, у яких є потенціал у найближчому майбутньому зайняти керівні позиції.

Ірина Єфімчук, Директор департаменту по персоналу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Сьогодні ми формуємо на підприємстві управлінську команду міжнародного рівня, і в окремих випадках змушені залучати менеджерів екстра-класу ззовні. Проте наша головна мета - виростити майбутніх управлінців з місцевих співробітників. Мета нової навчальної програми ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - вдосконалення та напрацювання навичок і вмінь, принципово важливих для менеджерів міжнародної компанії. Приміром, наш керівник в сучасних умовах не може бути тільки професіоналом-виробничником, орієнтованим лише на випуск продукції - нам потрібні багатофункціональні фахівці, що володіють знаннями в різних сферах діяльності. «Навігатор для керівників» допоможе учасникам програми в майбутньому розширити зони відповідальності і підготує їх до кар'єрного росту всередині компанії ».

Навчальний курс програми складено за допомогою Університету АрселорМіттал - корпоративного університету компанії. Учасники дворічного інтенсивного навчання «Навігатор для керівників» по ​​завершенню курсу можуть претендувати на ключові топ-позиції в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», а також на продовження кар'єри на міжнародному рівні в рамках компанії АрселорМіттал.

Програма передбачає онлайн-навчання, а також аудиторні тренінги та семінари. Навчання ведуть 15 запрошених тренерів з 8 тренінгових компаній і 18 експертів підприємства різної спеціалізації. Бюджет програми «Навігатор для керівників» становить 6 млн. грн.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация