Кривой Рог новости
В Дніпорпетровщині провели акцію для підлітків «Я - патріот»
04.08.2011 11:35 | Общество

В Дніпорпетровщині провели акцію для підлітків «Я - патріот»

Згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації Олександра Вілкула до святкування 20-річчя Незалежності України на базі військової частини А-1126, що в смт. Гвардійське Новомосковського району, пройшла обласна акція «Я - патріот» для підліткової молоді, яка виховується в інтернатах області.

У заході взяли участь керівництво управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, військовослужбовці 25-ї окремої повітряно-десантної бригади, сотні мешканців містечка і 35 вихованців інтернатних закладів області підліткового віку.

Під час дійства військовослужбовці продемонстрували глядачам показові виступи з рукопашного бою, майстерність володіння зброєю і високий рівень фізичної підготовки. Найголовнішим видовищем стали показові стрибки з парашутами воїнів-десантників.

Після захоплюючого шоу для дітей була організована екскурсія по військовій частині. Під час неї вони оглянули військову техніку - бойову машину десанту, вертоліт і бронетранспортер. Також підлітки познайомилися з побутом військових.

«Патріотизм - це любов до своєї Батьківщини. Патріотичне виховання молоді Дніпропетровщини та популяризація професії захисника Вітчизни є однією з пріоритетних завдань, яке поставив перед обласною владою губернатор Олександр Вілкул. Саме завдяки подібним акціям формуються патріотичні почуття у молодих громадян, які незабаром будуть розвивати нашу державу », - зазначила заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова. Вона підкреслила, що обласна влада створює всі умови для виховання та розвитку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация