Кривой Рог новости
У криворізьких школах побудують універсальні майданчики
05.08.2011 08:41 | Образование

У криворізьких школах побудують універсальні майданчики

Понад 5 млн грн виділено цього року з міського бюджету на облаштування та розвиток спортивних закладів Кривого Рогу. Одне з пріоритетних напрямків у цій роботі - створення нових спортмайданчиків з сучасними тренажерами.

Відповідно до затвердженої програми, в 2011 році на території міста має з'явитися 38 таких майданчиків. Одну з них - поки що найбільшу - зараз зводять біля СШ № 4. За задумом фахівців це буде ціле спортивне містечко.

"Майданчик буде складатися з футбольного поля зі штучним покриттям, баскетбольного та волейбольного сегментів, плюс тренажерний містечко і бігова доріжка з стрибкової ямою", - окреслив майбутнє спорудження депутат Дніпропетровської обласної ради, голова постійної комісії з питань культури, духовності та спорту Сергій Поліщук.

Ще одна спортмайданчик поменше зараз зводиться і на пришкільній СШ № 103 на Соцмісті. Тут передбачено поставити 8 тренажерів, розрахованих на різні групи м'язів. За словами дирекції навчального закладу, займатися тут зможуть не тільки учні школи, а й усі бажаючі. Засоби на тренажери виділені з міськбюджету, а саме облаштування майданчика і покриття її асфальтної плиткою ведеться за рахунок спільних коштів батьків і шефів-депутатів міськради. Аналогічна майданчик зводиться й у Жовтневому районі на базі СШ № 86.

"Вперше за 20 років міською владою було виділено рекордну суму - понад 5 мільйонів гривень - на розвиток дійсно масової фізичної культури. Старі пришкільні спортмайданчики, яким по 20-30 років вже прийшли в непридатність і стали небезпечні, на них можливо отримати травму. А новостворені універсальні спорткомплекси зможуть відвідувати не лише школярі, а й усі бажаючі криворіжці ", - прокоментував цю подію голова міського спорткомітету Іван Коваленко.

За його словами, будівництво йде відповідно до графіка.

Як відомо, до 1 вересня - до початку нового навчального року - планується всі 38 новеньких спортмайданчиків запустити в експлуатацію.

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация