Кривой Рог новости
Нікопольська красуня стала лауреатом на міжнародному конкурсі краси
05.08.2011 08:49 | Общество

Нікопольська красуня стала лауреатом на міжнародному конкурсі краси

Як повідомляє ІА «МОСТ-ДНІПРО»  учасниця конкурсу Влада Вербицька розповіла, що з 22 по 30 липня в Болгарії проходив щорічний міжнародний конкурс моделей «Best model of the world 2011». Цього року в конкурсі брали участь понад 120 представників з 60 країн. Україна представляли Влада Вербицька з Нікополя, і Денис Грищук з Одеси, які в минулому році отримали це право на відбірковому національному конкурсі в Києві.

«Було дуже цікаво. Щовечора всі учасники конкурсу відвідували закриті вечірки, гостями яких були представники модельного і шоу бізнесу. Останні 3 дні перед конкурсом проходили інтенсивні тренування, ми спали по 2-3 години. Гала-концерт зібрав учасників минулих конкурсів, а також конкурсу «Best child model of the world 2011», продюсерів, пресу, менеджерів компаній, спонсорів, представників рекламних і модельних агентств майже з усіх Європейських країн », - розповіла Влада Вербицька.

Хлопці не зневірилися, що не здобули перемогу в цьому конкурсі, навпаки, участь допомогло зарекомендувати себе як професійних моделей. Влада Вербицька та Денис Грищук вже розглядають пропозиції від провідних модельних агентств світу.

«Результатів багато. Ми з Денисом не тільки представляли Україну, але і себе в модельному бізнесі, і за відгуками членів журі-представили достойно. Особливо гостям сподобалися наші національні та вечірні костюми від київського дизайнера Едіти Руденко. А найважливіше на наш погляд - отримано великий досвід участі в міжнародному конкурсі такого рівня. Ми стали лауреатами, одержали дипломи, наручні годинники, подарунки від спонсорів. Цього року перемога нам не дісталася (кращої стала - представниця Болгарії і представник Сербії), хоча ніде правди діти - дуже хотілося повернутися з короною. Але, напевно, корона не головне. Титул - ще не гарантія роботи для моделі. А сьогодні наші менеджери з модельного агентства «Рrima-models» вже розглядають пропозиції від закордонних модельних агентств. Думаємо, що прізвища Вербицька та Грищук України ще не раз почує », - підсумувала Влада.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация