Кривой Рог новости
На «АрселорМіттал Кривий Ріг» працюватиме не більше 15-17 тисяч чоловік
05.08.2011 15:57 | Бизнес

На «АрселорМіттал Кривий Ріг» працюватиме не більше 15-17 тисяч чоловік

Керівництво комбінату, нарешті, озвучило кінцеву цифру, до якої воно має намір «оптимізувати» штат своїх працівників. Згідно з планами адміністрації, для того, щоб успішно конкурувати з аналогічними підприємствами, на «АрселорМіттал Кривий Ріг» не має працювати більше 15-17 тисяч чоловік.

- На таких підприємствах з металургійним, коксохімічним, гірничодобувним і гірничо-збагачувальним виробництвами за кордоном працює 15-17 тисяч чоловік, - сказала директор департаменту з персоналу «АМКР» Ірина Єфімчук. - На поточний момент ми значно відстаємо від наших конкурентів по продуктивності. Для прикладу: якщо на «Азовсталі» на кожного трудящого припадає 240 тисяч тонн виробленої продукції, то на нашому комбінаті всього 170 тисяч тонн.

Однак, за словами Ірини Єфімчук, скорочення штату - процес поступовий, розрахований не на рік і не на два. Але факт залишається фактом: до позначених цифр комбінату все ж таки доведеться прийти.

- Персонал - це теж інструмент, який потребує поліпшення. А тому, щоб бути конкурентоспроможними і вижити на ринку, нам доводиться йти по шляху оптимізації, - сказала Ірина Єфімчук.

До слова, в результаті дії останнього за часом етапу програми добровільного звільнення комбінат покинуло 400 осіб.

У цьому зв'язку залишається питання: якщо в кінцевому підсумку на підприємстві залишиться не більше 17 тисяч чоловік, як керівництво такими силами збирається справлятися з виробничими завданнями і нарощувати обсяги виробництва продукції, якщо вже зараз підприємство відчуває нестачу в робочих руках? Чи не означає це, що воно піде шляхом скорочення кількості цехів? Про це адміністрація не повідомляє.


P.S. На момент придбання комбінату «Криворіжсталь» іноземним інвестором восени 2005-го року тут працювало близько 56-ти тисяч чоловік. З урахуванням же озвучених керівництвом комбінату «оптимізаційних» кадрових перспектив, в майбутньому штат «АМКР» «схудне» майже на 40 000 чоловік. І це на головному містоутворюючому підприємстві. Вигода очевидна власника, але от що в підсумку робити людям, що втратили роботу, - велике питання.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация