Кривой Рог новости
Криворізький міський центр зайнятості змінив адресу
06.08.2011 12:29 | Власть

Криворізький міський центр зайнятості змінив адресу

Міський центр зайнятості Кривого Рогу в'їхав в окремо збудоване приміщення, але велика кількість кабінетів виправдано - сюди ж перемістилися більшість районних служб зайнятості Кривбасу.

Як повідомили нам у міському центрі зайнятості, сьогодні їх служба повністю розмістилася в новому будинку за адресою вул. Космонавтів, 1. Більше того, районні центри зайнятості - Дзержинський, Саксаганський, Довгинцівський, Жовтневий та Цетральної-Міський - вже також ведуть прийом непрацевлаштованих громадян у цій будівлі.

Проте, як стверджують фахівці служби зайнятості, такі зміни не позначаться на рівні обслуговування безробітних криворіжців.

"Поки що тут йде звичайний прийом фахівцями районних служб. Але незабаром 5 районних центрів будуть скасовані як окремі юридичні особи, і стануть складовими частинами єдиного міського центру. На своїх місцях залишаються і будуть і надалі продовжувати прийом громадян тільки два центри в найбільш віддалених районах нашого міста - Тернівському і Інгулецькому ", - прокоментував цю подію начальник міської служби зайнятості ІгорьВознюк.

Всі ці перетрубацій, за його словами, пов'язані з назрілої проблемою поліпшення умов роботи районних центрів, більшість з яких до цих пір розміщувалося в погано пристосованих приміщеннях. Залишало бажати кращого і матеріально-технічне оснащення районних служб.

"Тут же створені прекрасні умови для роботи, включаючи просторі приміщення, оснащення комп'ютерами, терміналами, Інтренет-зв'язком. Черг не буде - весь процес прийому та обслуговування громадян максимально автоматизований. Передбачено й спеціальні зручності для людей з обмеженими фізичними можливостями", - пояснив І. Вознюк.

Примітно, що на будівництво та облаштування нового гарного будинку не витрачено жодної гривні з міського чи державного бюджетів. Все зроблено за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового загальнодержавного соціального страхування на випадок безробіття.

Відомо, що офіційне відкриття міського центру зайнятості заплановано провести в урочистій обстановці напередодні Дня незалежності України.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация