Кривой Рог новости
МЗС України закликає ЄС реагувати на арешт Тимошенко спокійніше
08.08.2011 00:05 | Политика

МЗС України закликає ЄС реагувати на арешт Тимошенко спокійніше

Спікер українського МЗС Олег Волошин закликав чиновників ЄС не реагувати на арешт екс-прем'єра Юлії Тимошенко занадто гостро.

Його слова наводить британське видання The Financial Times.

"Ми очікуємо, що майбутні відносини між Україною і ЄС є більш широкими, ніж доля одного політика, що вони будуть приймати своє рішення про зону вільної торгівлі та асоціацію з Україною незалежно від того, буде Тимошенко арештована, чи ні", - заявив Волошин.

Він підкреслив, що "на кону - майбутнє 45 мільйонів громадян".

У той же час, в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" у п'ятницю Волошин зазначив, що переговори щодо угоди про асоціацію, включаючи зону вільної торгівлі з ЄС, близькі до завершення.

За його словами, влада зробить все можливе для того, щоб наблизити Україну до Європи.

Крім того, в МЗС України вважають, що у Києва є всі шанси завершити переговори про підписання Угоди про асоціацію до кінця нинішнього року.

"Для нас, безумовно, важлива думка європейських партнерів, у тому числі щодо судового процесу над Юлією Тимошенко. Але ми б хотіли, щоб вони чітко тримали у фокусі уваги, що даний процес проходить суто в рамках українського законодавства, яке ні на одну букву НЕ змінювалося спеціально для того, щоб нашкодити опозиції ", - уклав Волошин.

Добавить коментарий
Похожие новости
DDos-атака хостингу ОПОРА
29.10.2012 14:06 | Политика
DDos-атака хостингу ОПОРА
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация