Кривой Рог новости
США не допустить повторення світової кризи 2008
08.08.2011 11:37 | Экономика

США не допустить повторення світової кризи 2008

Друга хвиля рецесії світової економіки малоймовірна, заявив міністр фінансів США Тімоті Гайтнер.

Гайтнер відзначив, що представники влади і центробанків володіють часом, щоб не допустити нової кризи.

За його словами, владі європейських країн необхідно дотримуватися курсу реформ, а також надати підтримку нужденним країнам. У першу чергу мова йде про Італії та Іспанії, які "мають продемонструвати свою здатність розрахуватися за зобов'язаннями".

Міністр упевнений, що рішення рейтингового агентства S & P не вплинуло на надійність такого інструменту інвестування, як державні облігації США.

Він також піддав різкій критиці агентство.

"S & P продемонструвало нездатність до правильної оцінки ситуації. Останнім часом вони проявляли себе дуже погано, показавши разюча відсутність знання про фінансову математики Америки. Звідси був зроблений невірний висновок з угоди з держборгу", - заявив Гайтнер.

Сам він вирішив не покидати свій пост на тлі ситуації навколо кредитного рейтингу країни: міністр залишиться в команді адміністрації президента і займеться вирішенням важливих проблем, які стоять перед країною.

Раніше Гайтнер заявляв, що не впевнений в тому, що угода про підвищення боргового стелі США допоможе країні уникнути пониження першокласного кредитного рейтингу.

Нагадаємо, увечері 5 серпня S & P знизило довгостроковий кредитний рейтинг США з ААА до АА +, привласнивши йому "негативний" прогноз. В агентстві уточнили, що причиною зниження рейтингу послужили побоювання щодо зростання бюджетного дефіциту та державного боргу країни. Таким чином, вперше в історії провідна світова економіка була позбавлена ​​вищого кредитного рейтингу.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация