Кривой Рог новости
На «АрселорМіттал Кривий Ріг» введуть дрескод
08.08.2011 11:57 | Бизнес

На «АрселорМіттал Кривий Ріг» введуть дрескод

Згідно з рішенням адміністрації комбінату, з 22 серпня модницям підприємства доведеться несолодко: для інженерно-технічних працівників «АМКР» всіх статей вводиться суворий дрес-код.

Про те, що на «АрселорМіттал Кривий Ріг» починається боротьба з «гламуром», повідомила директор департаменту по персоналу Ірина Єфімчук на нещодавній зустрічі топ-менеджерського складу комбінату з журналістами.

За словами Ірини Петрівни, дрес-код не буде поширюватися на робітників, - для них існує єдина «мода» - спецодяг. Так що нова вимога торкнеться тільки лише працівників і робітниць управлінь, - «білих комірців».

- Коли ви приходите, припустимо, в банк, там вас зустрічають добре, зі смаком одягнені люди, - сказала Ірина Єфімчук. - Але якщо дівчина одягла туфлі на 12-сантиметрових підборах, то виникають сумніви, що вона прийшла працювати.

Тим часом основний мотив, що спонукали керівництво підприємства до такого рішення, все ж не естетичні міркування, а вимоги техніки безпеки. Мовляв, на тих же високих підборах можна запросто посковзнутися на мармуровій підлозі або оступитися і пошкодити ногу.

На жаль, Ірина Петрівна не уточнила конкретних вимог, які будуть пред'являтися до довжини жіночих спідниць, висоті каблуків і глибині декольте, як не повідомила і про те, чи буде створена спеціальна «робоча група», що виробляє виміри цих самих декольте. Єдине, що повідомила директор департаменту з персоналу, що, всупереч сформованій думці дрес-код не вимагає додаткових витрат на оновлення гардероба.

- На це не потрібно багато грошей, - досить грамотно поєднувати речі, і будеш виглядати добре, - сказала Ірина Петрівна, і на підтвердження сказаного поправила комірець свого сірого ділового костюма.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация