Кривой Рог новости
В кривому Розі реконструювали Спортивно-оздоровчий комплекс призначений для сімейного відпочинку працівників Північного ГЗК
08.08.2011 12:03 | Спорт

В кривому Розі реконструювали Спортивно-оздоровчий комплекс призначений для сімейного відпочинку працівників Північного ГЗК

Як повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА, реконструкція спорткомплексу була проведена в рамках губернаторської програми соціального партнерства між обласною владою та ПАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат».

Спортивний комплекс складається з двох басейнів - 50-метрового для дорослих і 6-метрового для дітей, а також спортивної зони та зони відпочинку. Плавальний басейн спорткомплексу відповідає олімпійським стандартам і не має аналогів в Дніпропетровській області. Басейн оснащений високотехнологічним покриттям Die-hard, яке підтримує необхідний температурний режим. Спортивна зона басейну складається з комплексу сучасних тренажерів, спортивного майданчика і душових кабін. Зона для відпочинку обладнана шезлонгами і парасольками і оформлена в стилі приморського пляжу.

Спортивно-оздоровчий комплекс призначений для сімейного відпочинку мешканців Кривого Рогу, працівників Північного ГЗК, для проведення спортивних заходів, у тому числі професійних турнірів з водних видів спорту.

Зазначимо, що реконструкція тривала 2 місяці, її вартість склала 3,1 млн грн.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация