Кривой Рог новости
Японці створили беспілотник у вигляді кулі
08.08.2011 16:03 | Технологии

Японці створили беспілотник у вигляді кулі

Інститут технічних досліджень і розробок (TRDI) Японії створив безпілотний літальний апарат, корпус якого виконаний у вигляді кулі. Як повідомляє Defense News, безпілотник, призначений для розвідки, рекогносцировки, спостереження та пошуково-рятувальних операцій, зовні нагадує "Зірку смерті" з фільму "Зоряні війни". Перевагою кулястої конструкції TRDI називає стійкість до пошкоджень в ході виконання завдання.

Діаметр апарату складає 42,7 сантиметра, а маса - 348,7 грама. У загальній складності створено сім прототипів нового апарату. Центральною частиною безпілотника є пластикова пляшка, в яку встановлено електродвигун та батареї. Для руху кулястого апарату використовується повітряний гвинт, прикритий куполоподібним ковпаком, що запобігає його пошкодженню при переміщенні всередині приміщень. Безпілотник здатний розвивати швидкість до 60 кілометрів на годину.

В даний час сукупна вартість компонентів, що використовуються для складання безпілотного апарата становить 1400 доларів. За словами представника TRDI Фуміюкі Сато (Fumiyuki Sato), кулястий безпілотник поки не готовий до демонстрації військовим або цивільним службам, оскільки все ще ведеться доопрацювання його функціоналу. Зокрема, апарат планується оснастити системою автономного виконання польотів, досконалішими сенсорами і камерами, а також дещо змінити його конструкцію.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация