Кривой Рог новости
В Дніпропетровській області затримані злодії за розбір залізничної колії
09.08.2011 09:15 | Криминал

В Дніпропетровській області затримані злодії за розбір залізничної колії

Міліцією затримано трьох безробітних, які розібрали залізничні колії на перегоні між станціями Сухачівка-Діївка.

За словами слідчих, аварії не сталося дивом. Хлопці - місцеві жителі з села Сухачівка, яким 29, 25 і 22 роки, скрутили більше трьох сотень болтів, клем і шайб, що тримають шлях. Поки один стояв на сторожі, двоє інших активно орудували гайковим ключем.

За дві години вони зібрали цілий мішок кремнієвих деталей, які здали на металобрухт. Збагатилися на 250 гривень - підрахували правоохоронці.

Зараз затримані в СІЗО. За крадіжку їм загрожує до 5 років позбавлення волі. Затримані усвідомлювали, чим може обернутися відсутність кріплення на шляхах, але заспокоювали себе тим, що не так вже й часто тут ходять поїзди, або залізничники встигнуть відремонтувати.

«Зловмисники все не працюють, ведуть бродяжніческій спосіб життя, тобто хотіли попити пива, відпочити. Думали, що там мало ходить поїздів, тому безпеки вони не порушували. Будь болт, будь-яка залізяка, витягнута з рейок, може привести до краху пасажирських і вантажних складів », - заявив Агассі Погосян, керівник сектору карного розшуку на станції Дніпропетровськ.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация