Кривой Рог новости
Десятирічна школярка-хакер зламала ігрові програми від Google и Apple
09.08.2011 14:03 | Технологии

Десятирічна школярка-хакер зламала ігрові програми від Google и Apple

Школярці, відомої під псевдонімом CyFi і не розкривала свого справжнього імені, набридло, що в багатьох популярних мобільних іграх правила змушують чекати тривалий час до тих пір, поки виросте нова порція, наприклад, віртуального врожаю. І тоді юний хакер вирішила спробувати прискорити деякі ігрові процеси, повідомляє ВВС.

В ході свого "дослідження" CyFi з'ясувала, що в ряді ігор зміна показань вбудованих в операційну систему годин призводить до прискореного "росту" віртуального врожаю.

CyFi вдалося зламати навіть ті ігри, в яких розробники заборонили зміна показань системних годин. Бі-бі-сі повідомляє, що спосіб працює як в Android-, так і в iOS-версіях програм. Назви схильних уразливості ігор, а також технічні подробиці злому не розголошуються. Однак незалежні експерти з інформаційної безпеки вже підтвердили працездатність атаки.

Демонстрація злому відбулася на спеціальній дитячій секції DefCon Kids найбільшої міжнародної щорічної хакерській конференції DefCon, що пройшла в Лас Вегасі на минулому тижні. DefCon Kids покликана підвищити зацікавленість молодих комп'ютерних спеціалістів у питаннях інформаційної безпеки.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация