Кривой Рог новости
Мешканки Тернівського району отруїлись криворізькими грибами
13.08.2011 10:41 | Здоровье

Мешканки Тернівського району отруїлись криворізькими грибами

Незважаючи на всі попередження медиків щодо небезпеки вживання в їжу дикорослих грибів, багато як і раніше впевнені, що дана проблема їх торкнутися не може. Ось так же за свою самовпевненість поплатилися Чотири мешканки Тернівського району.

Після вживання грибів, зібраних у лісосмузі міста, сім'я потерпілих, - жінка 1970 р.н., з двома доньками - 1990 р.н. і 1994 р.н., та їхня бабуся 1937 р.н. відчула нездужання, запаморочення, нудоту, підвищення температури.

У результаті всі були доставлені в токсикологічні відділення 2-й і 8-ї міських лікарень. На сьогоднішній день життя цих людей нічого не загрожує.

Криворізьке міське управління МНС вкотре звертається до мешканців нашого міста з попередженням: «Якщо після вживання грибів ви відчули нездужання, нудоту або у вас підвищилася температура, необхідно терміново звернеться за допомогою, зателефонувавши до« Швидку допомогу ». Ні в якому разі не вживайте будь-які ліки, а тим більше алкогольні напої, молоко, - це може прискорити всмоктування токсинів в кишечнику ».

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация