Кривой Рог новости
На «Шоу № 1» засяє криворізька зірочка - Наталія Вікторова
13.08.2011 11:19 | Культура

На «Шоу № 1» засяє криворізька зірочка - Наталія Вікторова

16 вересня в ефірі телеканалу «Інтер» стартує вокально-танцювальний проект - «Шоу № 1», в якому під керівництвом музичного продюсера Філіпа Кіркорова змагатимуться команди талановитих виконавців. Серед учасників проекту - кріворожанка Наталія Вікторова.

Про цьому стало відомо з інформації, що надійшла від телеканалу "Інтер". Повідомляється, що Наталя є учасниць найчарівнішою групи проекту - команди «Не замужем».

Назва групи говорить сама за себе - смиренність серця суворого журі проекту і глядачів телеканалу «Інтер» будуть 9 красивих дівчат: 5 киянок, а також представниці Білгород-Дністровського (Одеська обл.), Донецька, Дніпропетровська та Кривого Рогу.

Незважаючи на те, що конкурсантки з різних міст, вони легко знайшли спільну мову і за час перших репетицій здружилися. І це дуже важливо, адже для перемоги в «Шоу № 1», крім вокальних даних і пластики, потрібно ще й відчувати себе частиною команди, вміти домовлятися і допомагати один одному.

«Нам дуже легко працювалося разом. Всі дівчата в групі доброзичливі, яскраві і Талановиті, - ділиться враженнями Наталія Вікторів, - впевнена, ми Складемо гідну конкуренцію друга команда «Шоу № 1».

Сама Наталя, за її зізнанням, з 10 років займається вокалом, неодноразово виступали на сцені. «Дуже здорово, що тут можна показати не лише свою вокальну майстерність, а й розкрити інші таланти. Я вже півтора року займаюся в Криворізька філія студії балету Алли Духової «Тодес». І мені завжди було цікаво спробувати себе в мюзиклі, де спів і хореографія складають єдине ціле », - говорить Наталія Вікторов.

Втім, кожна учасниць групи «Не замужем» може похвалитися своїми талантами. А 16 вересня в прямому ефірі «Інтер» глядачі зможуть побачити перший виступ групи на «Шоу № 1».

Нагадаємо, що «Шоу № 1» - Телевізійні продукт, в якому переплелися майстерність вокального виконання та хореографії. Його учасники на сцені Повинні будуть не тільки співати, а й танцювати, причому одночасно.
Відомо, що в проекті братимуть участь більше ста талановитих людей, яких Продюсери шоу розділять на групи. Кожна команда підготує свою власну постановку. Невдалою виступ однієї людини вплине на участі всієї групи в проекті. Переможцем «Шоу № 1» стане НЕ лідер кращої групи, а вся команда.

Оцінювати виступи команд буде компетентне журі, а глядачі зможуть впливати на вибір переможця, голосує за любиться команду.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация