Кривой Рог новости
У Кривому Розі відбудеться унікальна «Нічне виставка»
13.08.2011 17:20 | Культура

У Кривому Розі відбудеться унікальна «Нічне виставка»

«Нічне виставка» - це художня акція, під час якої можна буде не лише побачити незвичайні картини, а й послухати музику, зануритися у світ незвичайних театральних постановок. Більшість учасників цього дійства - криворіжці, для яких мистецтво, це не тільки спосіб самовираження, а й саме життя.

Організатор акції - криворізький художник Ренато Ортіс, що чинить в різноманітних техніках. На виставці він представить свої графічні роботи і роботи маслом, відеоінсталяції та дизайнерські концепції. Його друг і однодумець Микола Ярчіхін - художник з яскравим народним колоритом. Свої художні роботи продемонструють Олена Ющенко, Оксана Колосова, Надія Бережна, Євгенія Тер. Із запрошених художників візьмуть участь у виставці Микола Бурбело із Севастополя і одеська фотохудожниця Юлія Ступак. А кріворожанін Рамін Меліков представить мистецтво «графіті» в «живому» виконанні.

Помилуватися на твори майстрів олівця і пензля можна буде під музику. На захід запрошено понад десятка музикантів. Серед них і гітаристи (Денис Маленко, Євген Доронін, Денис Матівощук, Стас Поліщук, Роман Стремоухов, Олексій Деменков, Дмитро Демченко), і бандурист (Олексій Соколовський), і клавішник Артем Каюн, і ударник Олексій Гриців. Здивують і виконавці на незвичайних інструментах: Денис Колосов - на діджеріду та Сергій Сопко на губній гармошке.Современную мінімалістичну постановку представить театральний колектив «Молоко та мед» (Київ). А кріворожанін Артем Каюн презентує таємничі етюди в жанрі «театр тіней».

«Нічне виставка» відбудеться 26 та 27 серпня на території палацу культури «Першотравневий» (біля стадіону ПівнГЗК), проїзд тролейбусом № 10 (з кільця 44-го кварталу), маршрутка № 291. Початок заходу в обидва дні о 19:00, закінчення - о 23:00.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация