Кривой Рог новости
Криворізькі правоохоронці докладуть всі зусилля до зниження рівня злочинності в місті
14.08.2011 12:08 | Власть

Криворізькі правоохоронці докладуть всі зусилля до зниження рівня злочинності в місті

9 серпня в Криворізькому міськвиконкомі відбулася координаційна нарада правоохоронців та представників міської влади. Йшлося про підсумки роботи місцевих силовиків за минулі півроку.

У нараді взяли участь міський голова Юрій Вілкул, прокурор міста Федір Кирієнко, районні прокурори, голови райрад, представники управління внутрішніх справ.

За словами прокурора Кривого Рогу, за перше півріччя розкрито всі вбивства, всі випадки нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть, більше половини розбійних нападів, 712 злочинів, скоєних у минулі роки. Однак роботи щодо більш ефективного розкриття скоєних злочинів та попередження нових - ще дуже багато.

Проведена робота в сфері службових правопорушень, привела до виявлення більш ніж 100 порушень, з них - 11 по корупції і 17 - по хабарництву. По останньому пункту порушено і направлено до суду кримінальні справи відносно колишніх керівників Криворізької митниці та Південної податкової інспекції. Збитки держави через неправомірних дій людей «при посадах» склали близько 10 млн. гривень. На даний момент відшкодовано трохи більше половини цієї суми.

«Головний біль» правоохоронців - наркоділки та особи, повторно йдуть на злочини. У порівнянні з 2010 роком зростання рецидивної злочинності склав майже 40%. За півроку поточного року рецидивістами скоєно 2000 злочинів, тобто, практично третина від загального числа порушень закону. За словами Федора Кірієнко, це - недопрацювання в галузі профілактики і попередження скоєння злочинів. Значно зросла кількість побутових злочинів, більшість - у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння. Насторожує і різкий стрибок - майже наполовину більше, порівняно з минулим роком - кількості злочинів, скоєних у громадських місцях.

Від себе заходів додав, що необхідно боротися з нелегальними пунктами прийому металобрухту, нагадавши про нещодавні випадки зрізання тролів або крадіжки решіток стоків на мосту по вулиці Урицького.

Результатом наради стала домовленість органів влади міста і правоохоронців про взаємодопомогу в питаннях попередження зростання злочинності у місті. Адже тільки за умови безпеки життя і захищеності від різного роду злочинів можна говорити про поліпшення життя криворіжців.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация