Кривой Рог новости
В Кривому Розі задіяна програма скорочення вживання енергетичних ресурсів
14.08.2011 12:16 | Власть

В Кривому Розі задіяна програма скорочення вживання енергетичних ресурсів

Згідно з Програмою енергоефективності, розрахованої до 2015 року, в Кривому Розі буде проведено ряд заходів, спрямованих на більш раціональне використання паливно-енергетичних ресурсів міста.

Тільки за I півріччя 2011 року за рахунок впровадження заходів з енергозбереження зменшено споживання паливно-енергетичних ресурсів по місту на 8,1 тисяч тонн умовного палива або на 31,6 млн. гривень, що дозволило на 13% скоротити витрати в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. При цьому споживання природного газу знизилося на 8,4 млн.м3, електроенергії - на 21,4 млн. кВт / год, теплової енергії - на 7,2 тис.Гкал.

У другому півріччі планується ще ряд енергозберігаючих заходів. За словами заступника міського голови Григорія Вербицького, будується теплотраса в Тернівському районі. Вона з'єднає мережі котельні № 2 Північного ГЗК з котельнею Першотравневого кар'єру цього ж підприємства.

Котельня Першотравневого кар'єру буде закрита, що дозволить скоротити витрати газу, електроенергії та води на 20-25%. Активно тривають роботи із заміни застарілих теплотрас в Дзержинському районі. Вже закінчені роботи на вулиці Якіра (між вулицями Рязанова і Іллічівській) і на території міськлікарні № 1.

Всього, за словами Григорія Вербицького, заплановано виконати ізоляцію понад 100 км теплотрас, що також знизить тепловтрати на 15%. А ще, до жовтня поточного року буде розроблена оптимізована система теплопостачання міста.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация