Кривой Рог новости
Українські силовики не відстають від політиків і обзаводяться «прийомними» в соцмережах
14.08.2011 12:39 | Власть

Українські силовики не відстають від політиків і обзаводяться «прийомними» в соцмережах

Нещодавно в Facebook з'явилася сторінка київського обласного главку міліції. Як з'ясувалось, правоохоронців відправив в Мережу глава тамтешньої прес-служби Микола Жукович. «Я побачив, як політики активно спілкуються в інтернеті, і доручив своїм співробітникам створити сторінку в Facebook, - розповів Жукович. - Розмістимо там інформацію і фотографії бандитів, а також тих людей, які перебувають у розшуку як безвісти зниклі. Це допоможе нам у роботі, а також для профілактики злочинів. Будуть не тільки «страшилки», а й поради, як убезпечити своє житло від злодіїв, як поводитися в тій чи іншій екстремальній ситуації ». Як ми переконалися, на самій сторінці Київського облуправління відвідувачів поки небагато. Міліціонери тут розмістили інформацію про останні викриття - як зловили вбивцю бабусі в Таращанському районі, як потренувалися наводити порядок на матчах Євро-2012. Тим часом столичні міліціонери нам розповіли, що вже всерйоз задумалися над тим, щоб такими сторінками обзавелися і райуправління.

Крім того, в Facebook ми знайшли сторінки з назвою «Управління по боротьбі з кіберзлочинністю» (у МВС є департамент з подібною назвою, він бореться в тому числі з проституцією та сутенерством) і «Головне управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ». Але, як повідомили нам у МВС і СБУ, ці сторінки не мають до них ніякого відношення. «Такої сторінки у нас немає, - розповів нам глава департаменту по боротьбі з кіберзлочинністю і торгівлею людьми Юрій Кучер. Але додав, що ця інформація його зацікавила і він обов'язково вивчить сторінку. А ось прес-секретар СБУ Марина Остапенко повідомила, що єдиним представництвом спецслужби в Мережі є офіційний сайт СБУ. «Сторінка МВС в Facebook з'явиться, можливо, ближче до кінця року. Не виключено, що своя сторінка в інтернеті буде і у міністра Анатолія Могильова », - розповіла нам прес-секретар глави МВС Ірина Шинкаренко.

Нагадаємо, не так давно в Facebook з'явилася сторінка прем'єра Миколи Азарова, а вчора там офіційно оселилася екс-прем'єр Юлія Тимошенко. Поки там - тільки її заяви та фото з суду.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация