Кривой Рог новости
С 19-річної студентки КТУ, разом із порчею зняли й золото
15.08.2011 15:58 | Криминал

С 19-річної студентки КТУ, разом із порчею зняли й золото

Легковірність та довірливість, якою зазвичай страждають молоді дівчата і жінки, в умілих, але безчесних руках дуже легко обертається капіталом. Мова в даному випадку йде про шахрайка, не гребують поживитися на людських страхах і забобонах, а також модному нині захоплення різного роду окультними системами.

Чергове підтвердження тому - випадок, який стався днями з 19-річною студенткою Криворізького технічного університету.

За словами потерпілої, біля школи № 107, що на вулиці Мануйлова, до неї підійшла незнайома жінка і запропонувала зняти з дівчини «порчу».

Уміло маніпулюючи свідомістю і волею жертви, досвідчена аферистка залякала її проблемами і нещастями, які загрожують першою в разі, якщо «прокляття» залишиться на ній, шахрайка виманила у дівчини золотий ланцюжок вагою в 65 грамів, підвіску у вигляді сердечка, два браслета, три колечка, у тому числі обручки - з п'ятьма камінчиками. У загальній складності «потомствена відьма» поживилася майже на 16 000 гривень.

Одурманена шахрайкою жертва погано запам'ятала прикмети останньої. Єдине, що вона змогла повідомити, - злочинницю на вигляд близько 40 років, і вона не циганка.

В даний час пошуками шахрайки займаються правоохоронці Саксаганського райвідділу міліції.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация