Кривой Рог новости
На початку 2012 вийде третя частина гри Counter-Strike
15.08.2011 16:33 | Технологии

На початку 2012 вийде третя частина гри Counter-Strike

Про це офіційно оголосила компанія Valve, яка займається розробкою проекту Counter-Strike: Global Offensive спільно з Hidden Path Entertainment. Як повідомляється, гра вийде на PS3, Xbox, PC і Mac.

Розробники гри обіцяють, що в Global Offensive будуть нові режими, карти, герої і варіанти озброєння. Але, як пише MCV, швидше за все проект буде являти собою поліпшену і допрацьовану версію вже існуючої гри.

За інформацією IGN гра Counter-Strike: Global Offensive буде представлена ​​на виставці PAX Prime, яка пройде в Сіетлі 26-28 серпня 2011 року. Також її можна буде побачити на Eurogamer Expo 2011.

Counter-Strike - серія ігор в жанрі командного шутера від першої особи. Перша CS була модифікацією до науково-фантастичного шутеру Half-Life. Вона вийшла в 1999 році. У 2000 році творці мода і компанія Valve випустили окремий проект Counter-Strike. Останньою грою в серії стала вийшла в 2004 році Counter Strike: Source. Вона являє собою рімейк оригінальної CS, створений на движку Source.

На даний момент Counter Strike є одним з найбільш популярних шутерів в світі: до серпня 2011 року було продано більше 25 мільйонів копій гри.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация