Кривой Рог новости
Крим масово забруднюють відходами
15.08.2011 16:36 | Экология

Крим масово забруднюють відходами

За перше півріччя Республіканський комітет Криму з охорони навколишнього та природного середовища провів понад 2,6 тис. перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства. Про це на прес-конференції розповів начальник управління оперативного екологічного контролю комітету Сергій Волошин.

«У процентному відношенні збільшення кількості перевірок у 2011 році на одного інспектора в порівнянні з аналогічним періодом минулого року становить 4,5 відсотка. Штатна чисельність інспекторського складу Рескому становить 59 інспекторів. З початку року проведено 2647 перевірок. За рік буде приблизно п'ять тисяч. У звітному періоді за матеріалами перевірок був розрахований збитків на суму 88,3 мільйона гривень », - зазначив С. Волошин.

За його словами, найбільша кількість фактів порушень природоохоронного законодавства виявлено у сфері поводження з відходами - 1396, порушення вимог охорони рибних ресурсів - 488 фактів, охорони атмосферного повітря - 426, об'єктів рослинного світу - 352.

Начальник управління також повідомив, що для відшкодування збитку пред'явлено 348 позовних матеріалів на суму 87,8 млн. грн., Задоволено 110 позовів на суму 858 тис. грн. Тимчасово призупинено діяльність 152 суб'єктів господарської діяльності.

"Гроші повернені не в повному обсязі, оскільки цей процес дуже тривалий. Багато суб'єктів оскаржують рішення, суди тривають по кілька місяців", - підсумував С. Волошин.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация