Кривой Рог новости
В Новій Зеландії скелет у шафі виявився на тільки прислів'ям
16.08.2011 15:57 | Происшествия

В Новій Зеландії скелет у шафі виявився на тільки прислів'ям

У будівлі школи в новозеландському місті Керікірі на Північному острові освітнього закладу, пише місцева газета Northern Advocate. Останки виявила вчителька початкових класів Бастьенна Крюгер.

За словами викладачки, вона збиралася провести урок анатомії і вирішила знайти для цього скелет. Коли Крюгер виявила скелет, вона вирішила, що він пластиковий, але як слід придивившись до кісток зрозуміла, що вони справжні.

Крюгер порадилася з колегами і вони разом вирішили повідомити про знахідку в лікарню. У медичному закладі вчителям порадили звернутися з приводу знайденого скелета в поліцію. У свою чергу, співробітники правоохоронних органів зв'язалися з представниками місцевого історичного фонду, щоб ті оглянули кістки і встановили їхнє походження і вік.

Фахівці поки точно не змогли сказати, як довго скелет зберігався на складі і який можливий вік останків. Школа була побудована в 1852 році, тому скелет міг знаходитися там багато років.

Що стосується походження кісток, то на цей рахунок у експертів кілька точок зору: цілком можливо, що скелет привезли з Китаю або Індії; також була висловлена ​​версія про те, що останки могли належати представнику народу маорі (але потім від неї відмовилися).

Аналіз кісток показав, що скелет чоловічий. При цьому чоловік був уже дорослим і сформованим, але мав досить крихка статура. Кістки збереглися добре і на скелеті майже немає видимих ​​ушкоджень.

Експерти з історичного фонду пояснили, що в XIX - початку XX століть виписування людських скелетів з Індії та Китаю було цілком поширеною практикою. Їх використовували для медичної освіти. Поки скелет, знайдений в школі, знаходиться в поліції. Що з ним робити далі, ще не вирішено.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация