Кривой Рог новости
На Дніпропетровщині пройде виставка «Барвиста Україна», на якій підприємства представлять свою кращу продукцію
16.08.2011 16:01 | Бизнес

На Дніпропетровщині пройде виставка «Барвиста Україна», на якій підприємства представлять свою кращу продукцію

Виступаючи перед журналістами на відкритті експозиції Дніпропетровської області на виставці «Барвиста Україна», голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул заявив, що область представила найбільшу за площею експозицію - понад 400 квадратних метрів.

«Цілий ряд знакових підприємств Дніпропетровщини, які створюють імідж Україні, представлені на виставці «Барвиста Україна»і беруть участь в конкурсі« Кращий товар року». Цього року на виставці Дніпропетровська область представила найбільшу за площею експозицію - понад 400 квадратних метрів. Експозиція Дніпропетровської області - це парад досягнень нашого регіону. На виставці «Барвиста Україна» та в конкурсі «Кращий товар року» наша область представляє 55 підприємств і 64 види продукції. Це одна з найбільш представницьких і змістовних експозицій на виставці», - сказав Олександр Вілкул.

Він додав, що в цьому році регіон представив ряд прогресивних проектів. Це, зокрема, напрацювання в якості пілотного регіону з модернізації системи охорони здоров'я. Область презентує свої підходи у проведенні роз'яснювальної роботи щодо земельної реформи. На виставці представлено досвід у сфері дебюрократизації дозвільних процедур і адмінпослуг влади.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация