Кривой Рог новости
Близько 110 випускників вищих навчальних закладів Кривого Рогу та Дніпропетровська в цьому році планує працевлаштувати ПівГЗК
17.08.2011 08:55 | Общество

Близько 110 випускників вищих навчальних закладів Кривого Рогу та Дніпропетровська в цьому році планує працевлаштувати ПівГЗК

На комбінат приходять працювати випускники Криворізького технічного університету, Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. В. Лазаряна, Криворізького економічного інституту Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана, а також Дніпропетровської національної металургійної академії.
     
Молоді фахівці працевлаштовуються у різні структурні підрозділи виключно на робочі спеціальності. Кожен з них повинен на своєму першому робочому місці вивчити виробництво, його технологію і специфіку.

Всіх їх чекає проходження курсу навчання обраної професії, здача іспиту та отримання відповідного посвідчення. Навчання проводиться згідно із затвердженими програмами відділу з розвитку та навчання персоналу комбінату. За кожним з молодих фахівцем закріплюється наставник з числа висококваліфікованих і досвідчених працівників структурного підрозділу, який на практиці допоможе освоїти ази професії.

Якщо молодий працівник добре зарекомендує себе на робітничої професії і проявить необхідні навички та вміння, надалі він буде включений у внутрішній кадровий резерв спеціалістів та керівників і отримає можливість зайняти більш високу посаду.

У 2011 році на ПГЗК розробили і впровадили спільно з Криворізьким технічним університетом програму по паралельному здобуттю робочих професій студентами цього вузу. У нинішньому році 47 студентів, які закінчили 3-й курс, проходять на комбінаті практику в рамках цієї програми. Програма розрахована на 2 навчальні роки. Таким чином, починаючи з 2013 року, планується приймати на роботу випускників КТУ, які вже мають певну робочу спеціальність.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация