Кривой Рог новости
Криворізькі студенти успішно пройшли школу виживання
18.08.2011 12:16 | Общество

Криворізькі студенти успішно пройшли школу виживання

Днями активісти Криворізької міської організації «Молоді регіони», за підтримки Криворізької міської організації Партії регіонів і її голови Костянтина Павлова, взяли участь в екстрім-шоу «Школа виживання», яке було організовано в селі Лозоватка, на березі річки Інгулець.

Понад 30 молодих хлопців розбили наметовий табір на березі річки в сосновому бору. У заході взяли участь три команди: «Боги КТУ» (Криворізький технічний університет »),« Україночки »(Одеська Національна юридична академія),« Чорний квартал »(Одеська Національна юридична академія), а також багато хлопців-уболівальників.

Перед командами було поставлено завдання не тільки вижити в екстремальних умовах, але й взяти участь у 18 конкурсах. Конкурси були цікаві і цікаві: ну сама оригінально прикрашену намет, на найсмачнішу кашу, конкурс рибалок, збір туристичного рюкзака на час, конкурс пісень, конкурс «хто більше збере лікарських трав», «краща подячна мова річці» з запуском вінка з польових квітів, і багато інших.

Особливо хочеться відзначити девіз команди і прикрашену намет команди «Україночки» (ОНЮА). Дівчата, в українських вишиванках органічно виглядали на лоні природи.

Членів журі вони вітали у найкращих українських традиціях з хлібом і сіллю перед стилізованої під українську «мазанку» наметом.

Хлопці з КТУ відзначилися великим уловом риби і кількістю заспіваних ними пісень.
«Чорний квартал» (ОНЮА) всіх нагодував смачним шашликом і був найкращим на лісовій дискотеці. «Україночки» всіх вразили знанням лікарських трав і провели пізнавальну бесіду про цінність знайдених ними рослин - а це ні багато ні мало - 14 трав!

І, звичайно ж, не можна не сказати про вдячній промові річці з запуском вінка. У цьому конкурсі особливо проявили себе «Україночки» і «Боги КТУ». Хлопці з КТУ виявилися оригінальними і зробили вінок із соснових шишок. У своїй промові вони дякували природу за сонце, за воду, за землю, і за те, що земля дає їм силу. Вони пообіцяли берегти природу, і на підтвердження цього, перед тим як покинути ці місця, зібрали 4 мішки сміття, які і забрали з собою.

Від «україночок» не можна було відірвати очей, коли вони зайшли в річку в «вишиванках» до п'ят з вінками з польових квітів. Хлопці дивилися на них як заворожені. Дівчата з душею співали українську пісню про улюблений, якому призначався вінок, їх голоси луною розносилися по річці.

Після підбиття підсумків конкурсів було проведено суботник в сосновому бору. Він проходив з піснями, жартами та радісними обговореннями про те, як було добре ці два дні.

Від міської організації Партії регіонів, хлопці отримали призи: за 1 місце - розкладний мангал з шампурами («Україночки» ОНЮА), за 2 і 3 місця-гриль-барбекю («Боги КТУ» і «Чорний квартал» ОНЮА).

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация