Кривой Рог новости
Гості Кривого Рогу цікавляться музеєм Михайла Мармера, присвяченому холокосту
18.08.2011 12:35 | Культура

Гості Кривого Рогу цікавляться музеєм Михайла Мармера, присвяченому холокосту

У криворізькому єврейському музеї побував Стефан Відмер, представник активної молоді Швейцарії. За національністю Стефан - єврей, який є корінним, далеко не в першому поколінні, жителем швейцарського міста Берн.

Оскільки, його батьки люди світські, то він не знайомий з єврейськими традиціями, тому йому була цікава ця сторона духовного життя євреїв Криворіжжя. Проте, основна мета його приїзду в Кривий Ріг - це знайомство з історією Катастрофи українських євреїв.

Дивно, але факт - про музей «Музей Михайла Мармера» гість вперше почув у себе на батьківщині - в Берні. Поповнити отриману інформацію далі допоміг інтернет.

Варто зазначити, що свого часу в музеї також побували: Олександр Вілкул, губернатор Дніпропетровської області (Дніпропетровськ, Україна), Юрій Вілкул, мер міста Кривий Ріг (Кривий Ріг, Україна), Амір Бен Цві, директор американського розподільного комітету «Джойнт» у східному регіоні (Київ, Україна), Бетсі Гудвіц, усесвітньо відомий автор праць про життя єврейських громад (Чикаго, США), Клара Новикова, народна артистка Російської Федерації (Москва, Росія), Володимир Зеленський та його славна команда студії «95 квартал» ( Київ, Україна), і багато інших.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация