Кривой Рог новости
В Кривому Розі пройде останній відбір міжнародного фестевалю «Аrt-now session FM»
19.08.2011 09:12 | Культура

В Кривому Розі пройде останній відбір міжнародного фестевалю «Аrt-now session FM»

З 23-го по 25 серпня в Кривому Розі відбудеться останній відбірний тур міжнародного фестивалю сучасного мистецтва під назвою «Аrt-now session FM». Відбори фестивалю проходять в Україні, Польщі, Росії та Білорусії.

Ініціаторами цього фестивалю стали луцька організація «Квартира FM», на чолі з Іванною Мартинов і криворізький проект контркультури «Совість».

Як повідомляють організатори, основні дії фестивалю відбуватимуться на закритій території туристичної бази за містом. Адреса бази не розголошується, тому що подія буде закрита від простих відвідувачів.

До участі у фестивалі приймаються роботи образотворчого мистецтва таких категоріях, як фото, жівоспісь, графіка, скульптура, дизайн, інсталяція. Кожна робота обов'язково повинна розкривати тему «Ми бачили майбутнє». Одним з головних критеріїв суддівства буде саме відповідність роботи темі.

Вся інформація для реєстрації (у тому числі файли «Анкета» і «Етикетка», які необхідно завантажити і відправити на електронну пошту artnow.kr @ kvartirafm.org) знаходиться на сайті www.kvartirafm.org / artnow.

Організатори разом з журі відбирають для участі ті роботи, які дійсно гідні представляти наше місто у цьому конкурсі. Всі, хто потраплять на фестиваль (організатори, журі, учасники, гості, ЗМІ) будуть забезпечені безкоштовним проїздом до території проведення фестивалю, безкоштовним харчуванням і проживанням на території проведення фестивалю.


Під час проведення фестивалю на території працюватимуть засоби масової інформації, такі як КР 2012, ТРК «Рудана», 0564.in.ua, «Літ Zeppelin», також вільні фотографи, які вже відібрані.
Відомо, що перший і другий вечір фестивалю на території його бази будуть проведені два великих концерти за участю таких відомих і крутих діячів культури Кривого Рогу і не тільки.

МУЗИКА:
- Гушан Катушкін (Білгород)
- Музична корпорація «Лабораторія № 9».
- «Тенета».
- «Brunettes Shoot Blondes» (уточнюється).
- «Три Бобра».
- «Кімната Гретхен» (Дніпропетровськ, учасники нинішнього "Сусідній Мир")
ПОЕЗІЯ:
- Невиліковна (Кривий Ріг).
- Максим Волохань (Дніпропетровськ).
- Марія Проніна (Донецьк).

Що стосується призів, то за 1 місце за версією журі - грошовий приз у розмірі 1000 грн, 2 місце - 500 грн., І безкоштовний проїзд на український фінал в Луцьк у вересні. 3 місце - 300 грн. Усі призери получабт також безкоштовний проїзд на український фінал в Луцьк у вересні.

Призи за місця за версією глядацьких симпатій уточнюються.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация