Кривой Рог новости
Ботанічний сад Кривого Рогу -наша гордість, і потребує особливого ставлення
19.08.2011 15:04 | Экология

Ботанічний сад Кривого Рогу -наша гордість, і потребує особливого ставлення

Екологічні програми Кривого Рогу і в цілому - Дніпропетровщини - націлені на зменшення атмосферних викидів на 35%. Одним з напрямків у реалізації програми є озеленення промислових міст. Тому особливу роль у поліпшенні екологічної обстановки в місті грає Криворізький ботанічний сад НАН України, один з найбільших у нашій країні.

- У нашому місті Ботанічному саду відведена важлива роль, - зазначив депутат Дніпропетровської обласної ради Андрій Шпилька. - Величезний зелений масив на території промислового регіону значно поліпшує екологічну обстановку і позитивно впливає на якість життя криворіжців. Допомагають вчені Кривому Рогу в озелененні. Вирощені в Ботсаду дерева, чагарники і квіти щорічно висаджуються в парках, скверах міста, на території промислових підприємств.

За підтримки комісії обласної ради з природних ресурсів в криворізькому Ботанічному саду створено колекцію ковили, відновлений розарій. У планах на найближчий час - створення колекції тюльпанів.

- Розвиток Ботсаду можливо тільки завдяки активній підтримці з боку провідних підприємств Кривого Рогу та влади всіх рівнів, - зазначила директор Ботсаду Антоніна Мазур. - Не випадково, особливу участь у нашій роботі бере комісія обласної ради з питань природних ресурсів на чолі з її головою Андрієм шпилькою. Як корінному кріворожанін йому близькі питання поліпшення екологічної обстановки в нашому регіоні, тому і робить все від нього залежне для їх вирішення. Зараз у криворіжців і гостей міста з'явилася можливість насолодитися прекрасним видом квітучих троянд, вдихнути їх тонкий аромат.

Людно в Ботсаду у вихідні та святкові дні. З травня по листопад приїжджають і приходять тисячі криворіжців помилуватися зібраними за 30 років колекціями, які налічують більше 4 тисяч різновидів рослин. У зимовий час жителі відвідують оранжереї.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация