Кривой Рог новости
Із безробітного в успішні бізнесмени, в Кривому Розі це не складно!
19.08.2011 15:19 | Бизнес

Із безробітного в успішні бізнесмени, в Кривому Розі це не складно!

Важливо не впадати у відчай, опинившись раптом не при справах. Краще, зібравши необхідні для отримання статусу безробітного документи (копії та оригінали паспорта, трудової книжки, ідентифікаційного коду, документа про освіту та військового квитка), звернутися до районного центру зайнятості за місцем проживання.

І, якщо ваші мрії досить реальні, повідомте про своє бажання фахівцям центру. Вам обов'язково запропонують пройти двотижневі курси з основ планування підприємницької діяльності. Нехтувати їм не варто. Саме там розкажуть і про основи бухгалтерського обліку, і про специфіку українського законодавства у сфері підприємницької діяльності.

Далі, озброївшись калькулятором і своїми геніальними ідеями, потрібно скласти бізнес-план створення майбутньої справи. Після цього піти в реєстраційну палату, яка знаходиться на Площі Праці і зареєструватися, як приватний підприємець. Також доведеться стати на облік у податковій інспекції та пенсійному фонді. Зробити все це можна менш ніж за день.

Разом з копіями реєстраційного свідоцтва, довідок з податкової інспекції і пенсійного фонду, бізнес-план подається на розгляд до центру зайнятості. Там він буде розглянутий комісій, яка і вирішать яку саме суму можна вам виділити. Залежати вона буде від багатьох факторів. Зокрема, від заробітної плати на останньому місці роботи і стажу роботи. Якщо безробітний вже отримував певний час допомогу з безробіття, йому видадуть його решту суми. Як правило, це від 3 до 15 тисяч гривень.

Варто зазначити, що з початку року більше 90 криворіжців вже скористалися можливістю розпочати власний бізнес за допомогою коштів, отриманих за допомогою Криворізького центру зайнятості.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация