Кривой Рог новости
Телевізори створять конкуренцію компьютерам
20.08.2011 21:52 | Технологии

Телевізори створять конкуренцію компьютерам

В останні роки спостерігається тенденція до відокремленості в сімейному побуті, причому відособленість не тільки дітей від батьків, а і подружжя між собою. Звичним стало присутність в квартирі персонального комп'ютера в кожного члена сім'ї, за яким і проходять вечора або навіть вихідні дні.

Якщо раніше центром сімейного вечірнього дозвілля, крім вечері, був телевізор, то зараз він вже не справляється з цими повноваженнями. Смартфони, комп'ютери і ноутбуки, підключені до Інтернету, не обмежують користувача в отриманні інформації або виборі розваг, як це робить сітка ефірного мовлення. Тому світові виробники сконцентрували свою увагу саме на питанні розширення можливостей телевізорів.

Багато експертів називають появу мультимедійної платформи Smart TV переломним етапом у розвитку ринку телевізорів, тому що можливості, які вона представляє, в деяких аспектах перевершують можливості ноутбука або смартфона. Якщо раніше підключення телевізора до Інтернету дозволяло відвідувати тільки спеціальні адаптовані сайти, то вбудований в дану платформу браузер розширює можливості серфінгу в мережі. Smart TV дозволяє дивитися відео онлайн, спілкуватися з друзями через соціальні мережі або читати улюблені сайти. Так само «розумний телевізор» дозволяє об'єднати в домашню мережу всі пристрої, що підтримують стандарти зв'язку DLNA або Direct Wi-Fi або просто мають інтерфейс USB. У цілому, нова розробка Smart TV може скласти конкуренцію персонального комп'ютера в питанні дозвілля.

Не варто забувати і про одну з основних завданнях телевізора, а саме про перегляд фільмів. Щоб глядач міг повною мірою насолодитися новинками Голлівуду, телевізор повинен підтримувати дозвіл формату Full HD, технологію 3D і давати насичене і контрастне зображення.

Кожен виробник телевізорів додає нові поліпшення до вже звичним і навіть обов'язковим технологіям перегляду. Лідер у виробництві телевізійної техніки компанія Samsung у своїй новій серії плазмових телевізорів D 8000 впровадила додаткові функції корекції зображення. Так, технологія Local Dimming покращує зображення при перегляді темних сцен у фільмі, функція Auto Motion Plus покращує чіткість зображення, а Wide Color Enhancer Pro дає більш широку кольорову палітру, наближаючи відображення квітів до реальності.

У 8-ї серії реалізовані моделі діагоналлю 51 і 64 дюйма, що робить цю лінійку представниками преміум-класу, а кут огляду в 175 градусів дозволяє комфортно дивитися фільми або сімейне відео в широкому колі як в звичайному, так і в 3D режимі.

Плазмові панелі цієї серії мають тонкий корпус і можливість кріплення на стіну або установку на підставку, а вузька срібляста рамка навколо екрану дозволяє скоротити габарити телевізора без зменшення діагоналі. Крім того, представники цієї серії плазмових панелей створені з екологічно чистих матеріалів і з застосуванням технології оптимізації харчування, що дозволяє економити електроенергію.

Саме завдяки розробці Smart-платформи для телевізорів, тенденція відособленості і занурення в павутину всесвітньої мережі за власним ПК може бути зламана. Незважаючи на все збільшується темп життя, сучасні «розумні» телевізори зможуть знову зібрати всіх близьких у сімейному колі на перегляд сімейного відео, фотографій. А так же будувати плани на вихідні, звірившись з веб-довідкою прогнозу погоди, дізнатися про які проходять у місті заходах і виставках, подивитися розклад сеансів у найближчому кінотеатрі і узгодити плани з друзями за допомогою відеодзвінка.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация