Кривой Рог новости
В міських дитсадках створять додаткові групи
21.08.2011 09:56 | Власть

В міських дитсадках створять додаткові групи

За ініціативи міського голови Юрія Вілкула в освітній галузі Кривого Рогу активно ведеться робота з удосконалення та розширення дошкільних навчальних закладів, зокрема створення додаткових груп у дитячих садках.

Ще в травні поточного року у всіх районах міста був проведений моніторинг дошкільних закладів освіти. За результатами роботи і з метою більшого охоплення дітей дошкільним навчанням та створення належних умов для їх перебування в таких закладах міська влада ухвалила рішення протягом вересня місяця відкрити 14 додаткових груп у закладах освіти. У розширенні зазначеної сфери в першу чергу потребують Дзержинський, Довгинцівський, Інгулецький, Саксаганський і Центрально-міський райони. Там будуть додані групи в існуючих дошкільних навчальних закладах.

«У поточному році з міського бюджету було виділено 800 тисяч гривень на проведення ремонтів у нових групах і майже 200 тисяч гривень на придбання меблів та обладнання. На поточний момент ремонтні роботи вже наближаються до завершення і з першого вересня діти вже підуть у нові групи », - зазначив міський голова Юрій Вілкул.

Крім того, до кінця поточного року буде проведено перепрофілювання Криворізької загальноосвітньої школи № 18 Дзержинського району в навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад». У Тернівському районі по вул. Оренбурзької, 14 планується відкриття дитячого садка на базі одного з приміщень Криворізької загальноосвітньої школи № 38. Це дозволить забезпечити батьків послугами дошкільної освіти у віддалених житлових масивах нашого міста.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация