Кривой Рог новости
Дніпропетровщина отримала вищу нагороду на виставці «Барвиста Україна»
21.08.2011 09:59 | Культура

Дніпропетровщина отримала вищу нагороду на виставці «Барвиста Україна»

На загальнодержавній виставці «Барвиста Україна» Дніпропетровщина була відзначена найвищою нагородою - Золотим символом і дипломом виставки «Барвиста Україна» і отримала найвищий статус для регіонів-переможців конкурсу: «Регіон - лідер з виробництва кращих вітчизняних товарів 2011 року».

Експозиція Дніпропетровської області на виставці є найбільшою за площею - 456 квадратних метрів.

«Експозиція Дніпропетровської області - це парад досягнень нашого регіону. На виставці «Барвиста Україна», і в конкурсі «Кращий товар року» наша область представляє 56 підприємств і 65 видів продукції. Це найбільш представницька і змістовна експозиція на виставці. Ми представляємо в першу чергу ті знакові проекти, процеси, ідеї, досягнення, які сьогодні стають новою візитною карткою регіону », - прокоментував нагородження голова ОДА Олександр Вілкул.

Він додав, що на виставці в цьому році регіон представив ряд прогресивних проектів. Це, зокрема, напрацювання в якості пілотного регіону з модернізації системи охорони здоров'я. Область представить свої підходи у проведенні роз'яснювальної роботи щодо земельної реформи. На виставці представлено досвід у сфері дебюрократизації дозвільних процедур і адмінпослуг влади, презентували роботу Регіонального інвестиційного агентства.

Прем'єр-міністр Україна Микола Азаров, оглядаючи експозицію Дніпропетровської області на виставці «Барвиста Україна», відзначив численні досягнення регіону. Він зазначив, що системна робота, яку демонструє Дніпропетровська область, є прикладом для інших регіонів. Зокрема, це стосується регіонального інвестиційного агентства та реалізації великих інфраструктурних проектів (будівництво об'їзної дороги і метро). Цим проектам держава надає підтримку, розуміючи їх значення для регіону та Україні в цілому.

«Микола Янович Азаров високо оцінив експозицію Дніпропетровської області. Були серйозні розмови з інфраструктурних проектів, по перспективі наступного року у нас дуже хороші результати », - сказав Олександр Вілкул після тривалого спілкування з Прем'єр-міністром України Миколою Азаровим під час огляду експозиції Дніпропетровщини.

Для довідки: Всеукраїнська виставкова акція «Барвиста Україна» присвячена 20-й річниці незалежності України і пройде з 16 по 19 серпня в Національному комплексі "Експоцентр Україна". Експозиція Дніпропетровщини представлена ​​на 456 кв. м. У минулому році область була представлена ​​на 240 кв. м.

Важлива складова загальнодержавної виставкової акції «Барвиста Україна» є сьомою Всеукраїнський конкурс-виставка "Кращий вітчизняний товар 2011 року», який є важливим інструментом утвердження та просування української продукції на світові ринки.

У 2011 році в Конкурсі взяли участь понад 200 провідних підприємств України. Підприємства Дніпропетровщини отримали 64 медалі та 4 «Золотих» символів Конкурсу зі статусом «Виробник кращих вітчизняних товарів 2011 року». Золоті символи отримали ЗАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е. Дзержинського », ВАТ« ВЕСТА-Дніпро », ВАТ« Євраз-Дніпропетровський металургійний завод ім. Петровського »і ТОВ« НВО «Дніпрофмаш».

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация