Кривой Рог новости
Мінздрав України почав поставку вакцин в регіони
21.08.2011 10:07 | Здоровье

Мінздрав України почав поставку вакцин в регіони

Міністерством охорони здоров'я України завершено всі процедури по централізованій закупівлі імунобіологічних препаратів на 2011 рік, повідомляє прес-служба відомства.

Станом на 19 серпня підприємство "Укрвакцина" здійснило поставку в регіони вакцини для профілактики поліомієліту за договором у повному обсязі на суму 2,6 млн грн, що становить 45% від запланованого обсягу поставки даної вакцини в регіони. Останнє в обсязі 3,12 млн грн, буде поставлена ​​в регіони у вересні цього року, зазначають в МОЗ.

Як повідомлялося раніше, в результаті закупівель в цілому вдалося заощадити близько 25 млн грн. Крім того, після звернення Міністерства охорони здоров'я до Кабінету Міністрів України з проханням виділити додаткові кошти на закупівлю імунобіологічних препаратів, уряд прийняв рішення про виділення додаткових коштів у розмірі 35200000 грн за бюджетною програмою "Програми і централізовані заходи з імунопрофілактики", яка дасть можливість забезпечити населення України імунобіологічними препаратами.

"Також" Укрвакцині "поставлена ​​вакцина для профілактики кору, паротиту та краснухи мультідозна (Пріорикс) за договором на суму 7676997,6 грн (ТОВ" Фарма Лайф "). Зараз формується наказ про розподіл. За попередніми даними, наступного тижня почнуться поставки вакцини в регіони України ", - наголошується в повідомленні.

"Міністр охорони здоров'я Олександр Аніщенко провів нараду з представниками компаній, які стали переможцями тендерів та обговорив можливість прискорення поставок імунобіологічних препаратів в Україні. Але, те, що стосується процедури перевірки якості, то вона буде проведена в повному обсязі. Ми повинні бути впевнені в якості вакцин, які будуть використовуватися для імунопрофілактики населення ", - цитує прес-служба відомства першого заступника міністра охорони здоров'я Раїсу Моісеєнко.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация