Кривой Рог новости
Кривий Ріг впевнений у завтрашньому дні - заявив Олександр Вілкул
21.08.2011 10:12 | Власть

Кривий Ріг впевнений у завтрашньому дні - заявив Олександр Вілкул

В п'ятницю, 20 серпня, в Кривому Розі відбувся суботник, присвячений 20річчя Незалежності України, в якому взяв участь голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул.

«Сьогодні Кривий Ріг - перетворюється на очах. Обласна влада приділяє велику увагу розвитку міста, він отримує нове обличчя - упорядковані вулиці, відремонтовані будівлі, нові дитячі майданчики, комфортні озеленені місця відпочинку. Але головне, ми змінюємо ставлення до благоустрою рідного міста - зробити добру справу для свого району, своєї вулиці і двору - це стає серйозною справою. Тому сьогодні майже сорок тисяч криворіжців вийшли на суботник, щоб підготувати місто до великого свята - 20-річчю Незалежності України. Кривий Ріг буде зустрічати День незалежності з упевненістю в завтрашньому дні. Наші справи говорять самі за себе - розвивається економіка, підвищується комфортність проживання, розпочато вирішення екологічних проблем. Адже ми віримо у власні сили, в наше місто, в наш регіон, в нашу країну », - сказав Олександр Вілкул.

Заступник міського голови Костянтин Павлов подякував Олександру Вілкулу за потужну підтримку, яку надає обласна влада Кривому Рогу: «За ці два роки, завдяки об'єднанню міських і обласних ресурсів, місто зробило великий крок у розвитку. Сподіваюся, що наступного річниці незалежності наші досягнення будуть все більшими ».

20 серпня 2011 в місті Кривий Ріг планується упорядкувати 233 га територій парків, скверів, алей, прибудинкових територій, відкрити 2 нових дитячих майданчики, ліквідувати 36 звалищ, очистити від сміття 5,6 км берегів, прибрати від сміття 125 км доріг, відремонтувати тисячу квадратних метрів асфальтобетонного покриття доріг.
Для цього було залучено 55 одиниць техніки (10 навантажувачів, 30 самоскидів, 10 поливу-мийних машин, 3 бульдозери, 2 автогідравлічні підйомники). Крім того, у прибиранні доріг задіяно 8 вакуумних підмітальних машин. За одну робочу зміну така машина прибирає до 100 км узбіч доріг.

В цілому, сьогодні в Кривому Розі ведеться велика робота з благоустрою. Ось лише частина того, що зроблено останнім часом:

Облаштовано велику кількість скверів, в тому числі - сквер ім. Гутовський і парк Ювілейний в Довгінцевському районі, сквер ім. Б. Хмельницького в Жовтневому районі, парк ім. Івана Павлова в Центрально-міському районі, сквер ім. Артема в Саксаганському районі, упорядкована вул. Сонячну в Інгулецькому районі. У кожному оновленому сквері і парку планується відкриття «Поляни казок» - зон відпочинку, прикрашених симпатичними казковими персонажами, майстерно зробленими з дерева і підручних матеріалів.

Цього року в рамках програми розвитку Кривого Рогу голова облдержадміністрації Олександр Вілкул відкрив сучасний спортивний комплекс у Тернівському районі. Комплекс складається з двох відкритих басейнів, спортивної зони та зони відпочинку. Реконструкція спорткомплексу була проведена в рамках губернаторської програми соціального партнерства між обласною владою та ЗАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат». Вартість реконструкції склала 3,1 млн гривень.

Також в Кривому Розі розпочато реконструкцію проспекту Південний. Вартість проекту становить 42,6 млн грн. Крім заміни дорожнього покриття, передбачено проведення масштабного благоустрою: створення нових зон відпочинку, дитячих майданчиків, відновлення фасадів 29 житлових будинків, розташованих вздовж проспекту. Крім того, буде виконано реконструкцію паркової зони, на проспекті з'явиться сучасна іллюмінація.На завершальному етапі знаходиться проект реконструкції вул. Мусоргсокого. Обидва проекти особисто курує губернатор.
Напередодні свята Незалежності планується запустити унікальний Квітковий годинник.
У 2011 році сума коштів, виділених на озеленення міста, взагалі побила всі рекорди - 21 млн 215 тисяч гривень. Для порівняння, в 2010 році на озеленення Кривого Рогу було витрачено 8,4 млн грн.

Завдяки цьому, в поточному році в Кривому Розі заплановано значно збільшити обсяги робіт з озеленення. Зокрема, передбачено висадити в місті більше 2 тис дерев, що в 2,5 рази більше, ніж у 2010 році, 4 000 чагарників, 600 одиниць палісадників, 3500 троянд, квітників на площі в 9027 м ² і засіяти газонів на площі в 5, 6 га.

Здійснюється масштабний проект з розчищення русла річки Саксагань. На ці цілі з обласного бюджету направлено 13,5 мільйонів гривень. Зараз ведуться активні роботи з розчищення русла, планується зміцнення та благоустрій берегової лінії, прилеглих парків і зон відпочинку, які створять в місті необхідну городянам справжню «зелену зону», де можна відпочити всією сім'єю.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация